SKŁADNIKI

acai

ACAI

 

Jagody Acai, wywodzą się z Amazonii; zawierają duże ilości fitosteroli, kwasów nasyconych i witaminy C. Są powszechnie znane w branży kosmetycznej ze względu na swoje działanie nawilżające i orzeźwiające. Odżywiają włosy i nawilżają je poprzez ich natłuszczenie.

achillea

KRWAWNIK

 

Krwawnik zawiera wiele czynników aktywnych: taniny, rutynę, olejki eteryczne, seskwiterpeny, sterole, achilleinę, kwas akonitowy, kwasy organiczne, fosfaty, sole potasu i kleje roślinne. Normalizuje wytwarzanie sebum, nadając włosom połysku i miękkości.

acido-ialuronico

KWAS HIALURONOWY

 

Kwas hialuronowy to cząsteczka naturalnie występująca w naszym ciele; jego celem jest nawilżanie tkanek, czyli nadawanie im struktury i plastyczności. Działanie wypełniające i ujędrniające, z jednoczesnym silnym nawilżaniem, chroni strukturę włosa, wygładza ją i nawilża.

AlgaKlamath-768x293

ALGA KLAMATH

 

Ma działanie energizujące i odżywcze, zwłaszcza na włosach pozbawionych życia, osłabionych i wrażliwych na dotyk.

arc

ROŚLINNE AMINOKWASY

 

Miks 18 aminokwasów pochodzenia roślinnego, wzbogacony pochodną aminokwasu cysteiny, tworzy mostki siarczkowe, odpowiedzialne za silną strukturę włosów. Wzmacnia włókna włosa i podnosi ich elastyczność; odbudowuje strukturę zniszczonych włosów.

psc-complex

ARC

 

Sformułowany przy użyciu naturalnych, certyfikowanych i innowacyjnych składników, które pomagają wzmocnić wewnętrzną strukturę włosa. Ułatwia ogólnie uznane wiązanie z keratynową strukturą włosa; przenika głęboko do włókna, przywracając jego stan do poziomu nowych włosów. Miks aminokwasów pochodzenia roślinnego, o działaniu biomimetycznym, zastępującym działanie strukturalnej keratyny włosa. Wzmacnia i odmładza włosy. Ma działanie odbudowujące, wielofunkcyjne, zoptymalizowane w celu wchodzenia w reakcje na molekularnym poziomie we włosach. Odbudowuje włókno włosa.

Argan-768x293

ARGAN

 

Olejek arganowy pozyskuje się z owoców drzewa arganowego, bogatego w substancje o działaniu przeciwutleniającym, takie jak witamina E, kwasy nasycone, flawonoidy. Zapobiega procesowi starzenia włosów, ponieważ zwalcza wolne rodniki.

bamboo

BAMBUS

 

Roślina wywodząca się z Azji; cechuje się szybkim wzrostem i bardzo odporną łodygą. Jest stosowany w kosmetyce ze względu na właściwości nawilżające. Który stymuluje wzrost włosów i hamuje procesy starzenia.

platino

BIO-PEPTYD Z PLATYNA

 

Platyna to metal ciągliwy i plastyczny. W połączeniu z bio-peptydem zwiększa siłę przenikania przez skórę, co podnosi jakość jej korzystnego działania. Platyna ma działanie przeciwutleniające i antybakteryjne, natomiast bio-peptyd wspiera odnawianie komórkowe i hamuje procesy starzenia.

Caolino-768x293

KAOLIN

 

Delikatnie myje i oczyszcza. Biała glinka potrafi bowiem wchłaniać nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia. Dzięki wyjątkowemu składowi chemicznemu kaolin, inaczej biała glinka, przyczynia się do odnowy mineralnej i detoksykacji poprzez wprowadzanie soli mineralnych w miejsce toksyn i zanieczyszczeń.

carbone-veg

WĘGIEL ROŚLINNY

 

Zwany także węglem aktywowanym; otrzymywany jest z różnych rodzajów drewna (np. brzozy lub wierzby). Dzięki silnemu działaniu adsorpcyjnemu stanowi doskonały naturalny oczyszczacz. Działanie oczyszczające, regenerujące.

china

CHINOWIEC

 

Większość czynników aktywnych zawartych w roślinie, znajduje się w korze, bogatej w alkaloidy chinowe, taniny, olejki eteryczne, żywice i substancje gorzkie o szerokim korzystnym działaniu dla włosów. Pomaga zredukować wydzielanie gruczołów łojowych i zapobiega przetłuszczaniu się włosów.

collagene

KOLAGEN

 

Z greckiego “colla et genmen”; z definicji kolagen jest klejem ciała o właściwościach odżywczych. Podnosi jakość tekstury zniszczonych włosów poprzez ich pogrubienie, wzmocnienie i nadanie formy.

cotone

BAWEŁNA

 

Włókno pochodzenia roślinnego, pozyskiwane z torebek nasiennych, bogate w naturalne, niezbędne kwasy nasycone. Bawełnę stosuje się jako naturalny środek ułatwiający rozczesywanie włosów oraz jako maskę odbudowującą.

ortica

WYCIĄG Z POKRZYWY

 

Pokrzywa zawiera duże ilości białka, witamin i soli mineralnych, żelaza oraz kwasu krzemowego, o działaniu przeciwłupieżowym i zapobiegającym wypadaniu włosów. Wzmacnia skórę głowy, oczyszcza i zapobiega powstawaniu łupieżu oraz wypadaniu włosów.

filtrouv

FILTR UV

 

Pochłania promieniowanie ultrafioletowe. Redukuje negatywne efekty promieniowania ultrafioletowego.

goji

GOJI

 

Jagody goji pochodzą z Chin i zawierają duże ilości witamin, soli mineralnych, 18 różnych aminokwasów, kwasów nasyconych pochodzenia roślinnego; wszystkie te składniki mają zastosowanie w przywracaniu zapasów witaminowych oraz w odżywianiu. Jagody goji zawierają witaminę A o potężnym działaniu przeciwutleniającym.

gomma-guar

GUMA GUAR

 

Wspomaga usuwanie niepożądanych pigmentów. Właściwości natłuszczające i zmiękczające, odczuwalne na włosach i skórze; nadaje miękkości i nawilżenia bez obciążania.

Inulina-768x293

INULINE

 

Sprawia, że włosy stają się gładkie, łatwe do rozczesywania i nawilżone.

keratina

ROSLINNA KERATYNA

 

Miks 18 aminokwasów pochodzenia roślinnego, wzbogacony pochodną aminokwasu cysteiny, tworzy mostki siarczkowe, odpowiedzialne za silną strukturę włosów. Wzmacnia włókna włosa i podnosi ich elastyczność; odbudowuje strukturę zniszczonych włosów.

luminescine

LUMINESCINE

 

Jest pozyskiwana z kwiatów dziewanny, występującej na całym obszarze basenu Morza Śródziemnego. To czynnik aktywny pochłaniający promieniowanie UV. Przekształca promienie UV w nowe źródło światła, które rozświetla włosy.

Tea-tree-melaleuca

MELALEUKA

 

Olejek eteryczny z drzewa herbacianego jest pozyskiwany z liści rośliny znanej również jako Melaleuka skrętolistna. Olejek jest znany jako naturalny środek antywirusowy i bakteryjny o właściwościach balsamicznych. Olejek eteryczny z drzewa herbacianego wyróżnia się doskonałym działaniem oczyszczającym na skórę przy jednoczesnym łagodzeniu uczucia suchości i pieczenia. Zapobiega gromadzeniu się pozostałości produktów pielęgnacyjnych i w ten sposób chroni przed zatykaniem porów skórnych, co z kolei podnosi jakość zdrowia włosów. Zapobiega nadmiernemu wytwarzaniu sebum na skórze głowy, stanowiącego przeszkodę w prawidłowym wzroście włosów.

melograno

GRANAT

 

Ziarna granatu, bogate w kwas punicynowy, wielonienasycony kwas tłuszczowy, mają działanie łagodzące; fitosterole działają przeciwutleniająco i regenerując. Regenerujące działanie granatu wspomaga pielęgnację suchych i postrzępionych włosów.

mentolo

MENTHOL

 

Purifies and stimulates the scalp, for a sensation of wellbeing and freshness.

miele

MIÓD

 

Jest wytwarzany z nektaru kwiatów, zawiera cukry będące źródłem nawilżającego czynnika aktywnego oraz flawonoidy i polifenole o działaniu przeciwutleniającym. Miód ma właściwości przeciwgrzybicze i przeciwutleniające, chroni przed zanieczyszczeniami. Miód chroni włosy nadając im miękkości i delikatności.

argilla-verde

MONTMORILLONIT (ZIELONA GLINKA)

 

Bogata w minerały o wybitnych właściwościach absorpcyjnych; pracuje w połączeniu z innymi cząsteczkami produktu. Przywraca równowagę, regeneruje i reminalizuje skórę głowy.

OlioAlbicocca-768x293

OLEJEK Z MORELI

 

Olejek z moreli jest znany przede wszystkim ze swoich właściwości kojących, przeciwzapalnych i antyseptycznych, nawilżających i emoliencyjnych. Ponadto zawiera witaminę A i E. Sprawia, że włosy stają się mniej niesforne, silniejsze, zdrowsze i przestają się rozdwajać. Wspomaga ochronę i nawilżanie.

Babassu-768x293

OLEJEK BABASSU

 

Olejek babassu jest znany ze względu na wybitne właściwości przeciwstarzeniowe i emoliencyjne, dzięki czemu jest doskonałym środkiem do pielęgnacji włosów suchych i osłabionych. Ma działanie odżywcze, ochronne i nawilżające.

Macadamia-768x293

MACADAMIA

 

Orzechy macadamia, wywodzące się z Australii, to szczególnie oleiste nasiona o dużej zawartości kwasów jednonienasyconych, minerałów i witamin. Są uważane za eliksir długowieczności, ponieważ zwalczają wolne rodniki, czyli hamują procesy starzenia.

mandorle

OLEJEK Z MIGDAŁÓW

 

Olejek z migdałów jest bogaty w witaminy i cenne kwasy nasycone, takie jak kwas linolowy oraz oleinowy. Substancje te maj ą wła ściwo ści łagodz ące, uelastyczniaj ące i przeciwutleniaj ące. Do włosów suchych. Wła ściwo ści ułatwiaj ące rozczesanie i wygładzaj ące ujarzmiaj ą niesforne kr ęcone i falowane włosy.

Olio di Monoi

OLEJKIEM MONOI

 

Olej monoi ma właściwości nawilżające i odżywcze, a także chroni włosy przed uszkodzeniem przez słońce, sól i chlor.

keratina

ORGANIC ACID MIX

 

Ma właściwości przeciwutleniające. Zawarty w Alisa ułatwia rozczesywanie włosów, a ponieważ wzmacnia działanie wygładzające i dyscyplinujące, sprawia, że stają się one połyskujące. Przywraca również prawidłowe pH. Utrzymuje zdrowie, elastyczność i połysk struktury włosów, wzmacniając efekt zabiegów Alisa. To gwarantuje włosom trwałe utrzymanie blasku i miękkości.

papaya

PAPAYA

 

Papaya contains vitamins A, C, E, K, mineral salts and flavonoids. These are against free radicals, helping the hair to remain strong and elastic.
It also has nourishing and anti-aging properties. Papain, an enzyme contained in the fruit, hydrates and strengthens the hair. It has a revitalizing action and helps to calm skin irritations.

Diamante_768x295

DIAMENTOWY PROSZEK

 

Diamenty stosuje się w bardziej zaawansowanej kosmetyce, także ze względu na ich strukturę fizyczną. Mikrokryształy w produktach Alisa intensyfikują załamywanie światła, co daje efekt wyjątkowego rozświetlenia i połysku. Mikrokryształy diamentu intensyfikują załamanie światła, tworząc w ten sposób niezwykle świetlisty i olśniewający efekt na włosach.

grano

PROTEINY PSZENICY

 

Funkcj ą protein pszenicy jest wypełnianie i ochrona poprzez uformowanie swoistej bariery oraz poprzez odbudow ę zniszczonych włosów działanie nawil żaj ące i od żywiaj ące, przywracaj ące sił ę i zmi ękczaj ące włosy; łagodzenie podra żnień skóry wywołanych przez czynniki aktywne powierzchniowo.

ProteineMais-768x293

PROTEINY KUKURYDZIANE

 

Proteiny składające się z aminokwasów niezbędnych dla zdrowia włókna włosów (takich jak cysteina, lizyna, arginina). Działanie nawilżające, odżywcze, kondycjonujące i zmiękczające włosy; środki powierzchniowo czynne zmniejszają podrażnienia skóry.

riso-soia

BIAŁKA RY ŻU I SOI

 

Białka soi, z uwagi na wysok ą zawartość lipidów i witaminy E, działaj ą przeciwutleniaj ąco. Białka ry żu nawil żaj ą i ułatwiaj ą ich układanie. Doskonałe do stosowania na skór ę głowy wra żliw ą lub skłonn ą do alergii. Białka soi, z uwagi na wysok ą zawartość lipidów i witaminy E, działaj ą przeciwutleniaj ąco. Od żywiaj ą, wzmacniaj ą, nawil żaj ą i zwi ększaj ą obj ętość włosów.

quinoa

QUINOA

 

Zawiera białka pochodzenia naturalnego, chroniące i odżywiające włosy oraz przedłużające trwałość koloru. Nadaje połysku i nawilża włosy jednocześnie je chroniąc. Gwarantuje ochronę, połysk i trwałość koloru.

rosmarino

ROZMARYN

 

Rozmaryn wyróżnia się wysoką zawartością odżywczych czynników, witaminy B, witaminy C oraz wysokim stężeniem składników przeciwutleniających, korzystnie wpływających na włosy. Dzięki temu rozmaryn pełni funkcję odżywczą i tonującą. Redukuje nadmiar łupieżu oraz łagodzi objawy pieczenia i zaczerwienienia. Poza tym, dzięki jego właściwościom ściągającym, wspomaga prawidłowe natlenianie, co obniża wytwarzanie sebum i utrzymuje świeżość i nawilżenie korzenia.

salvia

SZAŁWIA LEKARSKA

 

Aromatyczne zioło bogate w czynniki aktywne, przywracające równowagę, normalizujące poziom serum i o działaniu antyseptycznym. Wzmacnia i zwiększa odporność włókien włosa, przyspiesza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.

saponaria

SAPONARIA OFFICINALIS

 

Mydlnica lekarska (Saponaria Officinalis) posiada właściwości myjące i oczyszczające, głównie za sprawą zawartych w niej saponin, flawonoidów i witamin. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i korzystnie wpływa na kondycję włosów. Szczególnie zaleca się go do włosów ze zniszczonymi końcówkami, z tendencją do rozdwajania.

elastina

TAURYNA

 

Tauryna to aminokwas przeciwdziałający starzeniu się, ponieważ zwalcza wolne rodniki. Ta jego właściwość, w połączeniu z intensywnym działaniem energizującym, wzmacnia włókno włosów, nadając mu nowej witalności. Tauryna zawarta w naszych produktach nie jest pozyskiwana ze zwierząt, uzyskujemy ją syntetycznie w naszych laboratoriach farmaceutycznych, nie wykorzystując jakichkolwiek materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Guar-768x293

GUMA KSANTANOWA

 

Xanthan Gum to zagęszczacz pochodzenia naturalnego, uzyskiwany w procesie fermentacji skrobi kukurydzianej i naturalnych mikroorganizmów. Ma właściwości nawilżające i zwiększające lepkość. Podnosi lepkość produktu, nie podrażnia, nie natłuszcza i może być stosowana do wszystkich rodzajów skóry i włosów.

Zantalene-768x293

ZANTHALENE

 

Czynnik aktywny o działaniu łagodzącym i przeciw swędzeniu, z efektem napinającym i liftingującym. Obniża wrażliwość skórną.

close

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Sei un:

  Preso atto dell’informativa e avendola compresa in tutti i suoi punti

  Acconsento/non acconsento (barrando l’apposita casella) al trattamento per le finalità indicate al punto 2 lett. A della informativa (in sintesi: per rispondere alla richiesta di informazioni)

  AcconsentoNon acconsento

  Acconsento/non acconsento (barrando l’apposita casella) al trattamento per le finalità indicate al punto 2 lett. D della informativa (in sintesi: ricevere comunicazioni pubblicitarie/informative di prodotti-servizi-iniziative di G&P Cosmetics s.r.l. e dei suoi partners e partecipare a ricerche di mercato)

  AcconsentoNon Acconsento

  Contatto: Richiesta informazioni