REPAIR PLUS BOOSTER

Preparat intensywnie odbudowujący do włosów bardzo zniszczonych i delikatnych. Cenny koncentrat odbudowujący z kwasem hialuronowym, kolagenem i komosą ryżową. Idealny do włosów bardzo cienkich i osłabionych częstymi zabiegami chemicznymi. Jego intensywne działanie naprawcze sprawia, że włosy stają się silniejsze i bardziej odporne, ponieważ zostają głęboko nawilżone.

JAK TO DZIAŁA

SPOSÓB UŻYCIA

Po spłukaniu szamponu odcisnąć nadmiar wody i nałożyć 10/20 ml Repair plus Booster, pojedynczo lub w połączeniu z 20 g Normal&Fine Mask lub Normal&Thick Mask i równomiernie rozprowadzić produkt na długościach.  Pozostawić na włosach od 5 do maksymalnie 20 minut. Po upływie czasu trzymania dokładnie spłukać.

 

FORMAT

125 ml

W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE

Odbudować

SKŁADNIKI

KWAS HIALURONOWY, 
QUINOA, KOLAGEN

PLUS

Silniejsze i mocniejsze włosy

KWAS HIALURONOWY

 

Kwas hialuronowy to cząsteczka naturalnie występująca w naszym ciele; jego celem jest nawilżanie tkanek, czyli nadawanie im struktury i plastyczności. Działanie wypełniające i ujędrniające, z jednoczesnym silnym nawilżaniem, chroni strukturę włosa, wygładza ją i nawilża.

QUINOA

 

Zawiera białka pochodzenia naturalnego, chroniące i odżywiające włosy oraz przedłużające trwałość koloru. Nadaje połysku i nawilża włosy jednocześnie je chroniąc. Gwarantuje ochronę, połysk i trwałość koloru.

KOLAGEN

 

Z greckiego “colla et genmen”; z definicji kolagen jest klejem ciała o właściwościach odżywczych. Podnosi jakość tekstury zniszczonych włosów poprzez ich pogrubienie, wzmocnienie i nadanie formy.

JAK TO DZIAŁA

SPOSÓB UŻYCIA

Po spłukaniu szamponu odcisnąć nadmiar wody i nałożyć 10/20 ml Shine plus Booster, pojedynczo lub w połączeniu z 20 g Normal&Fine Mask lub Normal&Thick Mask i równomiernie rozprowadzić produkt na długościach.  Pozostawić na włosach od 5 do maksymalnie 20 minut. Po upływie czasu trzymania dokładnie spłukać.

 

FORMAT

125 ml

MOGŁOBY CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Odkryj produkty Sens.ùs zalecane dla maksymalnej wydajności i rezultatów.

close

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Sei un:

  Preso atto dell’informativa e avendola compresa in tutti i suoi punti, consapevole che il trattamento per le finalità di cui al punto 2 lett. B dell’informativa la base giuridica è un’altra rispetto al consenso

  Acconsento/non acconsento (barrando l’apposita casella) al trattamento per le finalità indicate al punto 2 lett. A della presente informativa (in sintesi: rispondere alla richiesta). Trattamento riservato solo a maggiori di 14 anni

  AcconsentoNon acconsento

  Acconsento/non acconsento (barrando l’apposita casella) al trattamento per le finalità indicate al punto 2 lett. C della presente informativa (in sintesi: comunicazioni pubblicitarie/informative di prodotti-servizi-iniziative di G & P e dei suoi partners) Trattamento riservato solo a maggiori di 14 anni

  AcconsentoNon Acconsento


  Contatto: Richiesta informazioni